Kőműves (segédet) keresünk Felső-Ausztriába / Bauhelfer in Oberösterreich gesucht

ARAMIS Personalmanagement – kompetens személyzetügyi partner – együtt a sikerért!

Neves ügyfelünk számára keresünk szakembereket Felső-Ausztriába Braunau körzetébe

kőműves segédi (mélyépítői) munkakörbe

Feladatkör:

– Építkezési helyszínen történő munkavégzés
– Segédmunkás mélyépítői tevékenység

Feltételek:

– építő segédmunkási tapasztalat: előny
– kézügyesség
– megbízhatóság, rugalmasság és csapatmunka
– saját személygépkocsi és jogosítvány a bejáráshoz
– társalgási szintű német nyelvtudás (írás, olvasás, beszéd, legalább A2 szint)
– nappali munkavégzés
– túlóra vállalása

Amit nyújtunk:

– teljesítménynek megfelelő bérezés
– jó vállalati munkalégkör
– hosszútávú alkalmazotti státusz
– a lakhatási lehetőségekről az első beszélgetés során szolgáltatunk információt

Minimum alapbér építési segédmunkásként bruttó 2.000,– EUR/hó
teljes munkaidőben. A túlórakifizetés lehetősége adott.

Reméljük felkeltettük érdeklődését! Várjuk jelentkezését!

Jelentkezését teljes önéletrajzzal és a lehetőleg emailben az alábbi címre küldheti:

ARAMIS Personalmanagement GmbH
Industriezeile 54
5280 Braunau
Tel.: 43 (0) 7722 / 22352
E-Mail: office@aramis-personal.at
Web: www.aramis-personal.at

A jelentkezéssel kapcsolatos költségeket (útiköltség stb.) nem áll módunkban megtéríteni!

Asztalost keresünk / Tischler gesucht

ARAMIS Personalmanagement – wir sind ein kompetenter Partner in allen Personalangelegenheiten – gemeinsam sind wir erfolgreich!

Wir suchen für unseren namhaften Kunden in Oberösterreich im Raum Braunau

mehrere Bauhelfer (m/w)

Aufgabengebiet:

– Mitarbeit auf verschiedenen Baustellen
– Hilfstätigkeiten im Tiefbaubereich

Anforderungen:

– Berufserfahrung als Bauhelfer vorteilhaft
– handwerkliches Geschick
– Zuverlässigkeit, Flexibilität und Teamfähigkeit
– PKW & FS zum Erreichen des Arbeitsplatzes
– gute Deutschkenntnisse um Arbeitsanweisung zu lesen und zu verstehen (mind. A1)
– Tagesarbeitszeiten
– Überstundenbereitschaft

Wir bieten:

– leistungsgerechte Entlohnung
– gutes Betriebsklima
– langfristige Anstellung
– über Wohnmöglichkeiten informieren wir Sie beim Erstgespräch

Das Mindestentgelt für die Stelle als Bauhelfer/in beträgt ca.  2.100,– EUR brutto
pro Monat auf Basis Vollzeitbeschäftigung, Bereitschaft zur Überzahlung.

Haben Sie Interesse? Dann freuen wir uns auf Ihre Bewerbung!

Ihre vollständigen und aussagekräftigen Bewerbungsunterlagen richten Sie vorzugsweise per Email an:

Allfällige Kosten (Fahrtspesen etc.) im Zusammenhang mit der Bewerbung können nicht ersetzt werden!